aktualne inwestycje

Inwestycja Mydlarska 52 to kameralne osiedle 6 segmentów w centralnej części Nowego Anina, 

Inwestycja Mydlarska 52 pozwala na komfortowe życie w mieście. Każdy z lokali posiada 4 bądź 5 niezależnych sypialni, garaż i przestronny ogródek. Inwestycja wyposażona jest we wszystkie media miejskie wraz z kanalizacją.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz dziecięce centrum kultury ZASTÓW. Szkoła, przedszkole, basen, obiekty medyczne, centrum handlowe i kluby fitness są w zasięgu Waszych rąk.

Nowoczesna architektura utrzymana w stylu skandynawskim, wyróżnia nas spośród wielu inwestycji na tym terenie

Dzięki bliskości ważnych węzłów komunikacyjnych, Wału Miedzeszyńskiego i Trasy Siekierkowskiej oraz bliskości Szybkiej Kolei Miejskiej, do centrum możesz dojechać wygodnie i szybko.

Mydlarska 52 to miejsce które pozwoli abyś cieszył się czasem spędzonym z rodziną i oderwie Cię od zgiełku miasta.

zobacz inwestycję...

Pomoc kredytowa

Open Finance SA to lider na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2004 roku. Mocną pozycję zawdzięcza połączeniu wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami osobistymi Klientów. Bezpłatnie porównuje produkty bankowe, towarzystw ubezpieczeniowych czy też funduszy inwestycyjnych - to szeroka oferta, dzięki której Klienci mają wybór odpowiednich rozwiązań "na wyciagnięcie ręki" i to w jednym miejscu. W ofercie znajdują się wyselekcjonowane kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezpieczenia i lokaty bankowe 20 banków. Ponad 3 000 Ekspertów Finansowych na terenie całej Polski jest do dyspozycji Klientów - już ponad 2 mln osób zaufało i skorzystało z usług Open Finance SA.

Piotr Napierała
Tel. 785 906 918
Email: piotr.napierala@open.pl


Wykończenie

Pakiety wykończeniowe GALERIE VENIS to wygodna i nowoczesna forma aranżacji i wykańczania wnętrz. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć gustownie i szybko urządzone mieszkanie, a nie mają czasu ani ochoty na bieganie po sklepach, dobieranie wszystkich drobiazgów, organizowanie ekip budowlanych i wożenie materiałów na budowę. Pakiety wykończeniowe GALERIE VENIS są indywidulanie sprofilowane do potrzeb każdego, zarówno pod względem zakresu prac, cen i stylu wykończeń. Stworzone projekty kreują przestrzeń o niepowtarzalnym charakterze.

Łukasz Rogulski 
Tel. 507 681 724
Email: l.rogulski@anicar.com.pl

Dane kontaktowe

Neo Villa Sp z o.o.

ul. Patriotów 309
Warszawa

Telefon:

tel.: (+48) 508 008 250
tel.: (+48) 22 615 80 05
fax: (+48) 22 615 23 50

Skontaktuj się z nami