Lokal C2
 Dwupoziomowe mieszkanie
116 m2 + 145 m2 ogródek
ZAREZERWOWANE

/ Parametry mieszkania

Mieszkanie zlokalizowane jest na kameralnym osiedlu w Wawrze przy ul. Borowieckiej. Przynależy do niego 146 metrowy ogródek oraz 2 miejsca parkingowe. Wyposażony jest w pompę ciepła, fotowoltaikę i klimatyzację.
W promieniu kilkuset metrów znajdziesz, szkoły, przedszkola, przychodnie medyczną, sklepy a przystanek autobusu jest tuż za rogiem.

Rok ukończenia:

IV kwartał 2022

Lokalizacja:

Wawer, ul. Borowiecka

Cena:

8 185 zł / m2
7327 zł / m2

Nowa cena w ofercie promocyjnej tylko do 30.11.2022

/ 116 m2 za 7 327 zł m2

Lokal:  C2

  • 116 m2 dwupoziomowe mieszkanie
  • 145 m2 ogródek

W cenie:

  • fotowoltaika
  • pompa ciepła
  • 2 miejsca parkingowe
  • klimatyzacja

/ Zielono i rodzinnie

Decydując się na Osiedle Borowiecka zamieszkasz w miejscu otoczonym cichymi terenami zielonymi pozwalającymi na długie spacery. Jeśli wolisz wycieczki rowerowe to Wawer ma bardzo bogatą infrastrukturę ścieżek rowerowych które wijąc się przez ciche zielone tereny łączą się z głównymi szlakami Warszawy. Dla najmłodszych znajdziesz tu place zabaw, boiska i Pumptrack

/ Niskoemisyjny dom energooszczędny

Podobnie jak Tobie, nam też zależy na czystym powietrzu dla naszych rodzin i na dbałości o środowisko, dlatego postanowiliśmy zrealizować pierwsze w Wawrze osiedle NISKOEMISYJNYCH DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH. Wszystkie zostaną wyposażone w instalacje fotowoltaiczną która przyczyni się do dbałości o nasze środowisko oraz pozwoli na poważne oszczędności w rachunkach za energię. Projektowane budynki wyróżnia zwarta bryła która ma uniemożliwić powstawanie mostków cieplnych. Izolacja została tak zaprojektowana, aby cały budynek został odizolowany termicznie od podłoża, następnie jako całość z podłożem będą ocieplone ściany zewnętrzne (wysokiej klasy styropianem) a całość zamknie izolacja dachu wykonana pianą PUR. Budynki są odpowiednio ustawione względem słońca, aby maksymalnie wykorzystać jego promienie, zarówno do ogrzewania jak i do produkcji energii dzięki panelom fotowoltaicznym. Okna trzyszybowe, z ramami z profili wielokomorowych będą montowane w technologii „ciepłego montażu”, co dodatkowo zabezpieczy budynek przed utratą ciepła. Wszystkie budynki zostaną wyposażone również w instalacje do klimatyzacji co zdecydowanie podniesie komfort życia podczas gorącego lata.

/ Wykończenie pod klucz

Wszystkie budynki na osiedlu Borowiecka zostaną oddane w stanie deweloperskim, ale nie musisz się zajmować wykończeniem swojego wymarzonego domu. My zrobimy to za Ciebie. Współpracujemy z profesjonalistami z Galerie Venis którzy od wielu lat pomagają naszym klientom. Spotkaj się z naszym architektem wnętrz, który przedstawi Ci projekt z wybranych prze Ciebie materiałów a my zrobimy resztę, abyś Ty mógł się cieszyć swoim gotowym wymarzonym domem w dzielnicy Wawer

Pakiet BASIC

Kompleksowe wykończenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Pakiet COMFORT

Kompleksowe wykończenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Pakiet PRESTIGE

Kompleksowe wykończenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

/ Wsparcie w finansowaniu

Potrzebujesz wsparcia w zdobyciu finansowania?
Skorzystaj z porady naszego eksperta.